Állásajánlatok

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • főkönyvi bizonylatok kontírozása, főkönyvi könyvelése, anyag-, bér-, közmű- és egyéb kiadások megfelelő költséghelyekre történő könyvelése
  • közreműködés a cég üzleti tervének összeállításában, negyedéves- és éves bevallásának elkészítésében
  • a főkönyvi könyveléshez szükséges analitikus nyilvántartások megszervezése
  • statisztikai adatszolgáltatás
  • pénzforgalmi jelentés készítése
  • a beérkező bizonylatok, számlák ellenőrzése és továbbítása az ügyintézőhöz
  • társasház könyvelés
Elvárások
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • Windows és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és szakmaspecifikus szoftverek ismerete

Juttatások:

  • megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa, Zrínyi M. u. 33.

Az önéletrajzokat kérjük 2018.12.05-ig a via.titkarsag(kukac)nagykanizsa.hu e-mail címre vagy az alábbi postacímre megküldeni:

Via Kanizsa Városüzemeltető NZRt. 8800 Nagykanizsa, Zrínyi M. u. 33.